Velkoobchod

Vážení obchodní přátelé,

rádi bychom vás seznámili s naší společností Včelařství Kvasnička, která se zabývá výrobou a prodejem prvotřídních medových produktů. Máme zájem nabídnout vám velkoobchodní spolupráci, která přinese oboustranné výhody a dlouhodobý růst. Nabízíme výhodné ceny a širokou škálu medových produktů. Z naší nabídky si můžete vybrat med ve sklenicích, barelech i sudech, a to jak v klasické, tak i v pastované formě. Kromě toho máme v sortimentu i medy s příměsí koření a ovoce, které zákazníky zaujmou svou nevšední chutí a vůní. Naše firma se zaměřuje na výrobu medu pouze z vlastní produkce, což nám umožňuje garantovat vysokou kvalitu našich produktů a zároveň nabízet výhodné velkoobchodní ceny. Jsme přesvědčeni, že dlouhodobá spolupráce s námi přinese vzájemný prospěch a růst na trhu. Náš tým se těší na možnost navázat spolupráci s vaší společností a rádi vám poskytneme veškeré potřebné informace a podporu. Pokud máte zájem o naše produkty nebo se chcete dozvědět více o naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat. Jsme připraveni diskutovat o možnostech spolupráce. Věříme, že naše výrobky zaujmou vaše zákazníky a přinesou jim jedinečný zážitek z kvalitního a chutného medu. Těšíme se na Vaši odpověď a budoucí úspěšnou spolupráci. 

Víme, že každý podnik má své specifické potřeby a požadavky, a proto jsme se rozhodli nabídnout vám možnost individuální dopravy našich produktů přímo k vám. Tato služba vám umožní ušetřit čas i peníze a navíc zajistí, že naše kvalitní včelařské produkty budou doručeny přesně podle vašich potřeb. V případě dlouhodobé spolupráce můžeme zajistit pravidelnou a spolehlivou dopravu, která vám usnadní plánování a zajištění dostatečných zásob pro váš podnik. Tímto způsobem budete mít vždy jistotu, že vaši zákazníci budou moci ochutnat ty nejlepší produkty z našeho včelařství. 

V případě zájmu s námi spolupracovat můžete také provést registraci na našem e-shopu a požádat nás o velkoobchodní ceník, který vám následně pro váš účet nastavíme.

Aktuální nabídka pro velkoobchod

Pastované medy s příměsí koření a ovoce dle nabídky na e-shopu v baleních po 250 g a 400 g.

Druhové medy na poptávku, případně dle nabídky na e-shopu pro velkoobchod.

Med květový pastovaný - tento med pro vás připravujeme převážně z jarní snůšky (med má smetanově bílou barvu). Díky šetrnému způsobu pastování a nízkému obsahu vody v medu nabízíme pastovaný med té nejvyšší možné kvality (při správném skladování má konstantní texturu). 

Medy květové i květové pastované plníme na automatické plničce standartně do sklenic o objemu 250 g, 500 g a 950 g, plastových potravinářských barelů o váze 40 kg, popřípadě do plechových potravinářských sudů o váze 280 kg.

Jiná gramáž, případně balení medu je možná na základě individuální domluvy.

Telefonní kontakt pro velkoobchod

+420 601 502 309