Vyzimované včelstvo pro rok 2025


Cena
4 500 Kč


Dostupné - K rezervaci včelstev použijte formulář, který se Vám zobrazí po stisknutí tlačítka "Objednávka".

Vyzimované včelstvo na 10 ti plástech rámkové míry 39 x 24. Více

Vyzimovaná včelstva pro včelaře, kteří hledají zdravá a silná včelstva. Chováme včelstva s důrazem na genetiku a pečlivě vybíráme matky F1, které poskytují vynikající vlastnosti včetně medného výnosu, mírnosti, nerozbíhavosti a nerojivosti. Naše vyzimovaná včelstva jsou pečlivě vybírána a chována, aby byla připravena na úspěšný start do nové včelařské sezóny. Timto způsobem ušetříte čas a úsilí spojené s výchovou nových včelstev a můžete se soustředit na zvyšování medného výnosu a rozvoji vašeho včelařství. 

Objednejte si naše vyzimovaná včelstva a získáte kvalitní včely s výjimečnou genetikou a vlastnostmi, které pomohou zvýšit úspěch vašeho včelařství.

Pro rezervaci použijte formulář pro objednávku vyzimovaných včelstev. Vlastní kompletní úl si dovezete sebou. Každé včelstvo budeme překládat společně, aby jste viděli, co kupujete. Každému včelaři rádi poskytneme cenné rady pro další rozvoj silného a zdravého včelstva.

Vyšetření na MVP samozřejmostí.

Včelstva budou vydávána vždy dle pořadí objednávek po řádném rozkladení matky. Dle jarního počasí obvykle v měsíci dubnu.

V případě, kdy si nebudete vědět rady nebo se budete chtít na cokoliv doptat, použijte formulář DISKUZE a nebo jednoduše zavolejte.