Cena
2 600 Kč


Dostupné - K rezervaci oddělků použijte formulář, který se Vám zobrazí po stisknutí tlačítka "Objednávka".

Oddělek na 6 ti plástech rámkové míry 39 x 24 Více

Hledáte kvalitní včelí oddělky pro rozšíření svého včelařství? Nabízíme oddělky s prověřenou genetikou v našich oblastech z našeho vlastního chovu, která je pečlivě vybírána od renomovaných zahraničních chovatelů. Naše matky F1 jsou přirozeně spářené. Pro chov trubců, kteří oplozují naše matky F1, využíváme v provozu ověřená včelstva, která vykazují nejlepší chovné vlastnosti (nerojivost, mírnost, vysoký medný výnos, nerozbíhavost na plástech). Oddělky jsou vydávány v plné síle a po řádném rozkladení a zhodnocení kvality samotné matky na 6 ti plně obsedajících plástech rámkové míry 39 x 24.

Objednejte si naše oddělky a získáte kvalitní včely s výjimečnou genetikou a vlastnostmi, které pomohou zvýšit úspěch vašeho včelařství.

Pro rezervaci použijte formulář pro objednávku oddělků. V případě, kdy budete požadovat přeložení oddělku do kartonové krabice, zaškrtněte toto ve formuláři. V případě, kdy budete mít vlastní úl, dovezete si ho sebou včetně vlastních mezistěn nebo souší, kterými doplníte nástavek s oddělkem. Možnost dokoupení mezistěn nebo souší přímo u nás. Veškeré tyto informace doplňte ve formuláři v poznámce. Každý oddělek budeme překládat společně, aby jste viděli, co kupujete. Každému včelaři rádi poskytneme cenné rady pro další rozvoj silného a zdravého včelstva.

Vyšetření na MVP samozřejmostí včetně léčiva pro letní ošetření. 

Oddělky budou vydávány vždy večer po 18:00 hod. dle pořadí objednávek (předpokládaný výdej konec června, začátek července).

V případě, kdy si nebudete vědět rady nebo se budete chtít na cokoliv doptat, tak nám jednoduše zavolejte.